KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 03.03.2021 |
| Dimenzije | 163,9 x 76,3 x 9,5 mm |
| Težina | 218 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | Super AMOLED Plus, 420 nita (vrh) |
| Veličina | 6,7 inča, 108,4 cm 2 (~86,7% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~393 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 11, nadogradiv na Android 13, One UI 5 |
| Procesor | Exynos 9825 (7 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,73 GHz Exynos M4 i 2×2,40 GHz Cortex-A75 i 4×1,95 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G76 MP12 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 64 MP, f/1.8, 26 mm (široko), 1/1.73", 0.8µm, PDAF 12 MP, f/2.2, 123˚ (ultraširoko) 5 MP, f/2.4, (makro) 5 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.2, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.8µm |
| Video (prednja kamera) | HDR |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Laser Green, Laser Grey, Laser Blue |
| Baterija | Li-Po 7000 mAh |
| Punjenje | 25W ožičen 4,5W obrnuto ožičen |
| Boje | Laser Green, Laser Grey, Laser Blue |
| Modeli | SM-M625F, SM-M625F/DS |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!