KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 18.09.2020 |
| Dimenzije | Rasklopljen: 159,2 x 128,2 x 6,9 mm |
| Težina | 282 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (preklopljena), prednja strana plastika (rasklopljena), zadnja stakla, aluminijumski ram |
| SIM | Nano-SIM i eSIM |
| Tip | Sklopivi Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+ |
| Veličina | 7,6 inča, 180,8 cm 2 (~88,6% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1768 x 2208 piksela (~373 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, do Android 13, One UI 5.1.1 |
| Procesor | Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G (7 nm+) |
| CPU | Octa-core (1×3,09 GHz Cortex-A77 i 3×2,42 GHz Cortex-A77 i 4×1,80 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Adreno 650 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Zadnja kamera | 12 MP, f/1.8, 26 mm (široko), 1/1.76", 1.8µm, Dual Pixel PDAF, OIS 12 MP, f /2.4, 52 mm (telefoto), 1/3.6", 1.0µm, PDAF, OIS, 2x optički zum 12 MP, f/2.2, 123˚, 12mm (ultrawide), 1,12µm |
| Video (zadnja kamera) | 4K@60fps, 1080p@60/240fps (gyro-EIS), 720p@960fps (gyro-EIS), HDR10+ |
| Prednja kamera | 10 MP, f/2.2, 26 mm (široka), 1/3", 1.22µm Poklopna kamera: 10 MP, f/2.2, 26mm (široka), 1/3", 1.22µm |
| Video (prednja kamera) | HDR |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 3.2 |
| Senzori | Mystic Bronze, Mystic Black, Thom Browne Edition, Aston Martin Racing Edition |
| Baterija | Li-Po 4500 mAh |
| Punjenje | 25W žično 11W bežično 4,5W obrnuto bežično |
| Boje | Mystic Bronze, Mystic Black, Thom Browne Edition, Aston Martin Racing Edition |
| Modeli | SM-F916B, SM-F916U, SM-F916U1, SM-F916N, SM-F9160, SM-F916W, SCG05 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!