KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 21.08.2020 |
| Dimenzije | 164,8 x 77,2 x 8,1 mm |
| Težina | 208 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass Victus), staklena zadnja (Gorilla Glass Victus), okvir od nerđajućeg čelika |
| SIM | Nano-SIM i eSIM ili Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+ |
| Veličina | 6,9 inča, 116,7 cm 2 (~91,7% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1440 x 3088 piksela, omjer 19,3:9 (~496 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, nadogradiv na Android 13, One UI 5 |
| Procesor | Exynos 990 (7 nm+) – Global Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G+ (7 nm+) – SAD |
| CPU | Octa-core (2×2,73 GHz Mongoose M5 i 2×2,50 GHz Cortex-A76 i 4×2,0 GHz Cortex-A55) – Globalni osmojezgarni (1×3,0 GHz Kryo 585 i 3×2,42 GHz Cortex-A77 i 4×1. 80 GHz Cortex-A55) – SAD |
| GPU | Mali-G77 MP11 – Global Adreno 650 – SAD |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 512GB 8GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Zadnja kamera | 108 MP, f/1.8, 26mm (široko), 1/1.33", 0.8µm, PDAF, Laser AF, OIS 12 MP, f/3.0, 120mm (periskop telefoto), 1.0µm, PDAF, OIS, 5x optički zum, 50x hibridni zum 12 MP, f/2.2, 120˚, 13 mm (ultrawide |
| Video (zadnja kamera) | 8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps, HDR10+, stereo snimanje zvuka, gyro-EIS & OIS |
| Prednja kamera | 10 MP, f/2.2, 26 mm (široko), 1/3.2", 1.22 µm, Dual Pixel PDAF |
| Video (prednja kamera) | Dvostruki video poziv, Auto-HDR |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| USB | USB Type-C 3.2, OTG |
| Senzori | Mystic Bronze, Mystic Black, Mystic White |
| Baterija | Li-Ion 4500 mAh |
| Punjenje | 25W žično, PD3.0 15W bežično (Qi/PMA) 4,5W obrnuto bežično |
| Boje | Mystic Bronze, Mystic Black, Mystic White |
| Modeli | SM-N985F, SM-N985F/DS |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!