KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 04.05.2020 |
| Dimenzije | 161,4 x 76,3 x 9 mm |
| Težina | 197 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | PLS LCD |
| Veličina | 6,4 inča, 100,5 cm 2 (~81,6% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1560 piksela, omjer 19,5:9 (~268 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, nadogradiv na Android 12, One UI 4.1 |
| Procesor | Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (14 nm) |
| CPU | Octa-core 1,8 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 506 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 32GB 3GB RAM, 64GB 4GB RAM |
| Zadnja kamera | 13 MP, f/1.8, 27 mm (široko), 1/3.1", 1.12 µm, PDAF 5 MP, f/2.2, 14 mm (ultraširoko) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Video (prednja kamera) | HDR |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 4.2, A2DP |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Crna, metalik plava, ljubičasta |
| Baterija | Li-Ion 5000 mAh |
| Punjenje | 15W ožičen |
| Boje | Crna, metalik plava, ljubičasta |
| Modeli | SM-M115F, SM-M115F/DSN, SM-M115M, SM-M115M/DS |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!