KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 22.05.2020 |
| Dimenzije | 149,9 x 69,8 x 7,9 mm |
| Težina | 152 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | Super AMOLED |
| Veličina | 6,1 inča, 89,8 cm 2 (~85,9% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~431 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, nadogradiv na Android 12, One UI 4.1 |
| Procesor | Mediatek MT6768 Helio P65 (12nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,0 GHz Cortex-A75 i 6×1,7 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 64GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 123˚ (ultraširoko), 1/4.0", 1.12µm 5 MP, f/2.4, (dubina ) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 25 MP, f/2.2, 25 mm (široko), 1/2.8", 0.9µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Prism Crush crna, Prism Crush srebrna, Prism Crush plava, Prism Crush crvena |
| Baterija | Li-Po 3500 mAh |
| Punjenje | 15W ožičen |
| Boje | Prism Crush crna, Prism Crush srebrna, Prism Crush plava, Prism Crush crvena |
| Modeli | SM-A415F/DSN, SM-A415F/DSM, SM-A415F, SM-A415F/DS, SCV48, SC-41A |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!