KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 16.12.2019 |
| Dimenzije | 158,5 x 73,6 x 7,9 mm |
| Težina | 172 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 3), plastična zadnja strana, plastični okvir |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | Super AMOLED |
| Veličina | 6,5 inča, 102,0 cm 2 (~87,4% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~405 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, nadogradiv na Android 13, One UI 5 |
| Procesor | Exynos 9611 (10nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,3 GHz Cortex-A73 i 4×1,7 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G72 MP3 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 12 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide) 5 MP, f/2.4, (makro) 5 MP, f/2.2, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/120fps; giro-EIS |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.2, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.8µm |
| Video (prednja kamera) | HDR |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Prism Crush crna, Prism Crush bijela, Prism Crush plava, Prism Crush ružičasta |
| Baterija | Li-Po 4000 mAh |
| Punjenje | 15W ožičen |
| Boje | Prism Crush crna, Prism Crush bijela, Prism Crush plava, Prism Crush ružičasta |
| Modeli | SM-A515F, SM-A515F/DSN, SM-A515F/DS, SM-A515F/DST, SM-A515F/DSM, SM-A515F/N, SM-A515U, SM-A515U1, SM-A515W, SM SM-S515DL |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!