KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 01.08.2019 |
| Dimenzije | 151 x 71,8 x 7,9 mm |
| Težina | 168 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 6), staklena zadnja strana (Gorilla Glass 6), aluminijumski okvir |
| SIM | Nano-SIM |
| Tip | Dynamic AMOLED, HDR10+ |
| Veličina | 6,3 inča, 98,6 cm 2 (~90,9% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2280 piksela, omjer 19:9 (~401 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), nadogradiv na Android 12, One UI 4 |
| Procesor | Exynos 9825 (7 nm) – EMEA/LATAM Qualcomm SM8150 Snapdragon 855 (7 nm) – SAD/Kina |
| CPU | Osmojezgarni (2×2,73 GHz Mongoose M4 i 2×2,4 GHz Cortex-A75 i 4×1,9 GHz Cortex-A55) – EMEA/LATAM Octa-core (1×2,84 GHz Kryo 485 i 3×2,42 GHz Kryox 485 & 485 .78 GHz Kryo 485) – SAD/Kina |
| GPU | Mali-G76 MP12 – EMEA/LATAM Adreno 640 – SAD/Kina |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 12GB RAM |
| Zadnja kamera | 12 MP, f/1.5-2.4, 27 mm (široko), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, OIS 12 MP, f/2.1, 52mm (telefoto), 1/3.6", 1.0µm, PDAF, OIS , 2x optički zum 16 MP, f/2.2, 12 mm (ultrawide), 1/3.1", 1.0µm, Su |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps, HDR10+, stereo snimanje zvuka, gyro-EIS & OIS |
| Prednja kamera | 10 MP, f/2.2, 26 mm (široko), 1/3", 1,22 µm, Dual Pixel PDAF |
| Video (prednja kamera) | Dvostruki video poziv, Auto-HDR |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| Senzori | Aura Glow, Aura White, Aura Black, Aura Pink, Aura Red |
| Baterija | Li-Ion 3500 mAh |
| Punjenje | 25W žično, PD3.0 12W bežično (Qi/PMA) 4,5W obrnuto bežično |
| Boje | Aura Glow, Aura White, Aura Black, Aura Pink, Aura Red |
| Modeli | SM-N971U, SM-N971N |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!