KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 01.06.2019 |
| Dimenzije | 155,3 x 73,9 x 7,9 mm |
| Težina | 168 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 3), plastična zadnja strana, plastični okvir |
| SIM | Hibridni Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | PLS LCD |
| Veličina | 6,3 inča, 97,4 cm 2 (~84,9% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (~409 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), nadogradiv na Android 11, One UI 3.1 |
| Procesor | Qualcomm SDM675 Snapdragon 675 (11 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,0 GHz Kryo 460 Gold i 6×1,7 GHz Kryo 460 Silver) |
| GPU | Adreno 612 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM |
| Zadnja kamera | 32 MP, f/1.7, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 12mm (ultraširok), 1/4.0", 1.12µm, PDAF 5 MP, f/2.2, ( dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/3.06", 1.0µm |
| Video (prednja kamera) | HDR |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Plava morska voda, ponoćno plava, koktel narandžasta |
| Baterija | Li-Po 3500 mAh |
| Punjenje | 15W ožičen |
| Boje | Plava morska voda, ponoćno plava, koktel narandžasta |
| Modeli | SM-M405F, SM-M405FN, SM-M405G |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!