KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 01.01.2018 |
| Dimenzije | 149,2 x 70,6 x 8,4 mm |
| Težina | 172 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 4), staklena zadnja (Gorilla Glass 5), aluminijumski okvir |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | Super AMOLED |
| Veličina | 5,6 inča, 79,6 cm 2 (~75,6% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2220 piksela, omjer 18,5:9 (~441 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 7.1.1 (Nougat), nadogradiv na Android 9.0 (Pie), jedno korisničko sučelje |
| Procesor | Exynos 7885 (14 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,2 GHz Cortex-A73 i 6×1,6 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G71 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 32GB 4GB RAM, 64GB 4GB RAM |
| Zadnja kamera | 16 MP, f/1.7, 26 mm (široko), 1/2.8”, 1.12µm, PDAF |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/1.9, 26 mm (široko), 1/3.06", 1.0µm 8 MP, f/1.9, 24mm (široko), 1/4", 1.12µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, EDR, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Crna, orhideja siva, zlatna, plava |
| Baterija | Li-Ion 3000 mAh |
| Punjenje | 18W ožičen |
| Boje | Crna, orhideja siva, zlatna, plava |
| Modeli | SM-A530F, SM-A530F, SM-A530K, SM-A530L, SM-A530S, SM-A530N, SM-A530W |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!