KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Datum objave | 29. novembra 2023 |
| Dimenzije | 160,9 x 75 x 8,2 mm |
| Težina | 209 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | OLED, 68B boja, 120Hz, Dolby Vision, HDR10+, 4000 nita (vrh) |
| Veličina | 6,67 inča, 107,4 cm 2 (~89,0% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1440 x 3200 piksela, omjer 20:9 (~526 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 14, HyperOS |
| Procesor | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3,2 GHz Cortex-X3 i 2×2,8 GHz Cortex-A715 i 2×2,8 GHz Cortex-A710 i 3×2,0 GHz Cortex-A510) |
| GPU | Adreno 740 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 12GB RAM, 256GB 16GB RAM, 512GB 16GB RAM, 1TB 16GB RAM |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.6, (široko), 1/1.55", 1.0µm, PDAF, OIS 8 MP, (ultrawide) 2 MP, (makro) |
| Video (zadnja kamera) | 8K@24fps, 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@1920fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 16 MP, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| USB | USB Type-C, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, optički), akcelerometar, blizina, žiroskop, kompas, spektar boja |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 120W žičani, PD3.0, QC3+, 100% za 18 min (oglašeno) |
| Boje | Crna, srebrna, plava/zelena, ljubičasta |
| Modeli | 23113RKC6C |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!