KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
DXOMARK
SPECIFIKACIJE
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Datum objave | 4. avgusta 2023 |
| Dimenzije | 168,6 x 76,3 x 8,2 mm |
| Težina | 199 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass), plastični okvir, staklena zadnja strana (Gorilla Glass) |
| Tip | IPS LCD, 90Hz, 550 nita |
| Veličina | 6,79 inča, 109,5 cm 2 (~85,1% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2460 piksela (~396 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 13, MIUI 14 |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,2 GHz Cortex-A78 i 6x Cortex-A55) |
| GPU | Adreno 613 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, (široko), PDAF 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (široko), 1.12µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, kompas |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 18W žičani, PD |
| Boje | Jade Black, Pastel Blue, Moonstone Silver |
| Modeli | 23076RN4BI |



















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!