KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Datum objave | 1. juna 2023 |
| Dimenzije | 163,6 x 74,3 x 8,9 mm |
| Težina | 200 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD, 1B boja, 144Hz, HDR10, Dolby Vision, 650 nita |
| Veličina | 6,6 inča, 103,4 cm 2 (~85,1% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2460 piksela (~407 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 13, MIUI 14 |
| Procesor | Mediatek MT6896Z Dimensity 8200 Ultra (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3,1 GHz Cortex-A78 i 3×3,0 GHz Cortex-A78 i 4×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G610 MC6 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Zadnja kamera | 64 MP, f/1.8, 23 mm (široko), 1/2", 0,7 µm, PDAF 8 MP, 120˚, (ultraširoko) 2 MP, (makro) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60/120/240fps |
| Prednja kamera | 16 MP, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30/60/120fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS (L1), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c), GALILEO (E1), QZSS (L1) |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Otisak prsta (bočno montiran), akcelerometar, ultrazvučna blizina, žiroskop, kompas, spektar boja |
| Baterija | Li-Po 5080 mAh |
| Punjenje | 67W žičani, PD2.0 |
| Boje | Plava, bijela, crna |
| Modeli | Oko 340 EUR |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!