KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Datum objave | 31. maja 2022 |
| Dimenzije | 163,6 x 74,3 x 8,9 mm |
| Težina | 200 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD, 144Hz, HDR10, Dolby Vision, 650 nita (tip) |
| Veličina | 6,6 inča, 103,4 cm 2 (~85,1% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2460 piksela (~407 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 12, MIUI 13 |
| Procesor | Mediatek MT6895Z Dimensity 8100 (5 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,85 GHz Cortex-A78 i 4×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G610 MC6 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 512GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 64 MP, (široko), 1/1,72", 0,8µm, PDAF 8 MP, 120˚, (ultrawide) 2 MP, (makro) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps |
| Prednja kamera | 16 MP, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30/60fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS (L1), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c), GALILEO (E1), QZSS (L1) |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (bočno montiran), akcelerometar, blizina, žiroskop, kompas, spektar boja |
| Baterija | Li-Po 5080 mAh |
| Punjenje | 67W žičani, PD3.0 |
| Boje | Plava, Srebrna, Crna |
| Modeli | 22041216C |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!