KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2022
Težina uređaja: 200 g
Dijagonala ekrana: 6,58 "
Rezolucija ekrana: 1.080 px
Osvježavanje ekrana: 90 Hz
Radna memorija (RAM): 4 / 6 GB
Interna memorija: 64 / 128 GB
CPU takt max.: 2,20 GHz
Zadnja kamera: 50 MP (f/1.8.)
Selfi kamera: 5 MP (f/2.2)
Kapacitet baterije: 5.000 mAh
Brzina punjenja: 18 W
ANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Datum objave | 23. septembra 2022 |
| Dimenzije | 164 x 76,1 x 8,9 mm |
| Težina | 200 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD, 90Hz |
| Veličina | 6,58 inča, 104,3 cm 2 (~83,6% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2408 piksela, omjer 20:9 (~401 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 12, MIUI 13 |
| Procesor | Mediatek MT6833 Dimensity 700 (7 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,2 GHz Cortex-A76 i 6×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, (široko), PDAF 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2 |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 18W ožičen |
| Boje | Grafitno siva, hrom srebrna, aurora zelena |
| Modeli | 22041219G, 22041219NY |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!