KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2023
Težina uređaja: 199 g
Dijagonala ekrana: 6,75 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Radna memorija (RAM): 8 GB
Interna memorija: 128 GB
CPU takt max.: 2,00 GHz
Zadnja kamera: 48 MP (f/1.8.)
Selfi kamera: 8 MP (f/2.0)
Kapacitet baterije: 6.000 mAh
Brzina punjenja: 22,5 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 01.07.2023. |
| Dimenzije | 168,3 x 77,7 x 9 mm |
| Težina | 199 g (7,02 oz) |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,75 inča, 110,0 cm 2 (~84,1% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~260 ppi gustina) |
| Operativni sistem | EMUI 12, bez Google Play usluga |
| Procesor | Kirin 710A (14 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,0 GHz Cortex-A73 i 4×1,7 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G51 MP4 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.8, 26 mm (široko), PDAF 5 MP, f/2.2, 120˚ (ultraširoko) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0 |
| Video (prednja kamera) | HDR |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 6000 mAh |
| Punjenje | 22,5W ožičen |
| Boje | Crna, zlatna |
| Modeli | Oko 190 EUR |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!