KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 30.09.2021. |
| Dimenzije | 160 x 73,7 x 7,8 mm |
| Težina | 175 g (6,17 oz) |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | OLED, 1B boja, 120Hz, HDR10 |
| Veličina | 6,57 inča, 106,0 cm 2 (~89,9% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (~392 ppi gustina) |
| Operativni sistem | HarmonyOS 2.0 (Kina), EMUI 12 (Evropa), bez Google Play usluga |
| Procesor | Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G (6 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,4 GHz Kryo 670 i 4×1,8 GHz Kryo 670) |
| GPU | Adreno 642L |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.9, 23 mm (široko), PDAF 8 MP, f/2.2, (ultraširoko) 2 MP, f/2.4, (dubina) 2 MP, f/2.4, (makro) |
| Video (zadnja kamera) | 4K, 1080p, 720p@960fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.0, (široko) |
| Video (prednja kamera) | HDR |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/a/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod displeja, optički), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 4300 mAh |
| Punjenje | 66W ožičen, 60% za 18 min, 100% za 38 min (oglašeno) Reverzno ožičeno |
| Boje | Zvjezdano plava, crna, zelena, ljubičasta |
| Modeli | NAM-AL00, NAM-LX9 |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!