KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 26.09.2019. |
| Dimenzije | 158,1 x 73,1 x 8,8 mm |
| Težina | 198 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 6), staklena zadnja strana (Gorilla Glass 6), aluminijumski okvir |
| Tip | OLED, HDR10 |
| Veličina | 6,53 inča, 108,7 cm 2 (~94,1% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1176 x 2400 piksela, omjer 18,5:9 (~409 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, EMUI 11, bez Google Play usluga |
| Procesor | Kirin 990 (7 nm+) |
| CPU | Octa-core (2×2,86 GHz Cortex-A76 i 2×2,09 GHz Cortex-A76 i 4×1,86 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G76 MP16 |
| Proširivost memorije | NM (Nano memorija), do 256 GB (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 40 MP, f/1.6, 27 mm (široki), 1/1.7", PDAF, OIS 8 MP, f/2.4, 80 mm (telefoto), 1/4.0", PDAF, OIS, 3x optički zum 40 MP, f/1.8 , 18mm (ultrawide), 1/1.54", PDAF TOF 3D, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120fps, 1080p@960fps, 720p@7680fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.8µm TOF 3D, (dubina/biometrijski senzor) |
| Video (prednja kamera) | HDR, panorama |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, DLNA, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, aptX HD, LE |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5) |
| USB | Ne |
| Senzori | Face ID, otisak prsta (ispod ekrana, optički), akcelerometar, žiroskop, blizina, barometar, kompas |
| Baterija | Li-Po 4500 mAh |
| Punjenje | 40W žičani 27W bežični Reverse bežični |
| Boje | Crna, svemirska srebrna, kosmička ljubičasta, smaragdno zelena |
| Modeli | LIO-L09, LIO-L29, LIO-AL00, LIO-TL00 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!