KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2019
Težina uređaja: 178 g
Dijagonala ekrana: 6,40 "
Rezolucija ekrana: 1.080 px
Radna memorija (RAM): 4 GB
Interna memorija: 64 / 128 GB
CPU takt max.: 2,20 GHz
Zadnja kamera: 16 MP (f/1.8.)
Selfi kamera: 16 MP (f/2.2)
Kapacitet baterije: 4.000 mAh
Brzina punjenja: 18 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 01.07.2019 |
| Dimenzije | 159,1 x 75,9 x 8,3 mm |
| Težina | 178 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,4 inča, 101,4 cm 2 (~84,0% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2310 piksela (~398 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), EMUI 9.1 |
| Procesor | Kirin 710 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,2 GHz Cortex-A73 i 4×1,7 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G51 MP4 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 128GB 4GB RAM |
| Zadnja kamera | 16 MP, f/1.8, PDAF 8 MP, (ultraširoko) 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.2 |
| Video (prednja kamera) | HDR |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 4000 mAh |
| Punjenje | 18W ožičen |
| Boje | Midnight Black, Crush Blue, Charming Red |
| Modeli | Oko 280 EUR |
















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!