KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2021
Težina uređaja: 190 g
Dijagonala ekrana: 6,52 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Radna memorija (RAM): 2 / 4 GB
Interna memorija: 32 / 64 GB
CPU takt max.: 1,60 GHz
Zadnja kamera: 8 MP (f/2.0.)
Selfi kamera: 5 MP (f/2.2.)
Kapacitet baterije: 5.000 mAh
Brzina punjenja: 10 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Realme |
|---|---|
| Datum objave | 28.06.2021 |
| Dimenzije | 165,2 x 76,4 x 8,9 mm |
| Težina | 190 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, plastični okvir, plastična zadnja strana |
| Tip | IPS LCD, 400 nita (tip) |
| Veličina | 6,52 inča, 102,6 cm 2 (~81,3% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~269 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 11, Realme Go interfejs |
| Procesor | Unisoc SC9863A (28nm) |
| CPU | Octa-core (4×1,6 GHz Cortex-A55 i 4×1,2 GHz Cortex-A55) |
| GPU | IMG8322 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 32GB 2GB RAM, 64GB 4GB RAM |
| Zadnja kamera | 8 MP, f/2.0, (široko), AF |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 4.2, A2DP |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | microUSB 2.0, OTG |
| Senzori | Akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 10W ožičeni Reverzno ožičeni |
| Boje | Cool Blue, Cool Grey |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!