KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Realme |
|---|---|
| Datum objave | 01.10.2018 |
| Dimenzije | 156,7 x 74 x 8,5 mm |
| Težina | 174 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 3), plastična zadnja strana, plastični okvir |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,3 inča, 97,4 cm 2 (~84,0% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (~409 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 8.1 (Oreo), nadogradiv na Android 10, Realme UI |
| Procesor | Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 (14 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,0 GHz Kryo 260 Gold i 4×1,8 GHz Kryo 260 Silver) |
| GPU | Adreno 512 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 64GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 16 MP, f/1.7, 1/2.8", 1.12µm, PDAF 2 MP, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30fps, 720p@240fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.0, 25 mm (široko), 1/3.06", 1.0µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS |
| USB | microUSB 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Ion 3500 mAh |
| Punjenje | 10W ožičen |
| Boje | Crna, tamnoplava, svijetloplava |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!