KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2023
Težina uređaja: 485 g
Dijagonala ekrana: 11,00 "
Rezolucija ekrana: 2.560 px
Osvježavanje ekrana: 120 Hz
Radna memorija (RAM): 8 GB
Interna memorija: 128 / 256 GB
CPU takt max.: 2,60 GHz
Zadnja kamera: 13 MP (f/1.8.)
Selfi kamera: 5 MP (f/2.2)
Kapacitet baterije: 7.250 mAh
Brzina punjenja: 22,5 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 08.05.2023. |
| Dimenzije | 252,1 x 163,6 x 7,4 mm |
| Težina | 485 g |
| SIM | br |
| Tip | IPS LCD, 120Hz |
| Veličina | 11,0 inča, 350,9 cm 2 (~85,1% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 2560 x 1600 piksela, omjer 16:10 (~274 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 12, MagicOS 6.1 |
| Procesor | Mediatek Dimensity 8020 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,6 GHz Cortex-A78 i 4×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Octa-core (4×2,6 GHz Cortex-A78 i 4×2,0 GHz Cortex-A55) |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 13 MP, f/1.8, (široko), 1/3", AF 2 MP, f/2.4, (makro) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2 |
| Video (prednja kamera) | 5 MP, f/2.2 |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima (4 zvučnika) |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C, magnetni konektor |
| Senzori | Akcelerometar, žiroskop, kompas |
| Baterija | Li-Po 7250 mAh |
| Punjenje | 22,5W ožičen |
| Boje | Plava, zlatna |
| Modeli | BRT-W09 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!