KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
UPOREDI CIJENE I DOSTUPNE PONUDE
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 06.01.2023. |
| Dimenzije | 167,5 x 76,9 x 8,3 mm |
| Težina | 196 g |
| SIM | Jedna SIM (Nano-SIM) ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Tip | TFT LCD |
| Veličina | 6,75 inča, 110,0 cm 2 (~85,4% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~260 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 12, Magic UI 6.1 |
| Procesor | Mediatek MT6765H Helio G37 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,3 GHz Cortex-A53 i 4×1,7 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Proširivost memorije | microSDXC |
| RAM/ROM | 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, (široko), PDAF 5 MP, f/2.2, (ultraširoko) 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 5330 ili 6000 mAh |
| Punjenje | 22.5W ožičeni 5W obrnuto ožičeni |
| Boje | Titanijum srebrna, oceansko plava, ponoćno crna |
| Modeli | RKY-LX1, RKY-LX2, RKY-LX3 |




















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!