KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2022
Težina uređaja: 460 g
Dijagonala ekrana: 10,10 "
Rezolucija ekrana: 1.200 px
Radna memorija (RAM): 3 / 4 / 6 GB
Interna memorija: 32 / 64 / 128 GB
CPU takt max.: 2,00 GHz
Zadnja kamera: 5 MP
Selfi kamera: 2 MP
Kapacitet baterije: 5.100 mAh
Brzina punjenja: 5.100 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 22.09.2022 |
| Dimenzije | 240,2 x 159 x 7,6 mm |
| Težina | 460 g |
| SIM | br |
| Tip | TFT LCD |
| Veličina | 10,1 inča, 295,8 cm 2 (~77,4% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1200 x 1920 piksela, omjer 16:10 (~224 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, Magic UI 4 |
| Procesor | MediaTek MT8786 |
| CPU | Octa-core (2×2,0 GHz Cortex-A75 i 6×1,8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G52 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 32GB 3GB RAM, 64GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM |
| Zadnja kamera | 5 MP |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 2 MP |
| Video (prednja kamera) | 2 MP |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C, OTG |
| Senzori | Akcelerometar |
| Baterija | Li-Po 5100 mAh |
| Punjenje | Li-Po 5100 mAh, ne može se ukloniti |
| Boje | Tamnoplava, svijetloplava |
| Modeli | AGM3-W09HN |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!