KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2021
Težina uređaja: 179 g
Dijagonala ekrana: 6,60 "
Rezolucija ekrana: 1.080 px
Radna memorija (RAM): 6 / 8 GB
Interna memorija: 128 GB
CPU takt max.: 2,20 GHz
Zadnja kamera: 64 MP (f/1.9.)
Selfi kamera: 16 MP (f/2.0.)
Kapacitet baterije: 4.000 mAh
Brzina punjenja: 22,5 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 09.07.2021. |
| Dimenzije | 160,7 x 73,3 x 8,4 mm |
| Težina | 179 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,6 inča, 105,2 cm 2 (~89,3% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~399 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 11, Magic UI 4.0 |
| Procesor | Mediatek Dimensity 700 (7 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,2 GHz Cortex-A76 i 6×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 64 MP, f/1.9, 27 mm (široka), PDAF 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.0, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 16 MP, f/2.0, (široko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 4000 mAh |
| Punjenje | 22,5W ožičen |
| Boje | Crna, zelena, ružičasto zlato, srebrna |
| Modeli | Oko 240 EUR |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!