KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 10.06.2020. |
| Dimenzije | 162,7 x 75,8 x 8,9 mm |
| Težina | 213 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,57 inča, 104,2 cm 2 (~84,5% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~401 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, Magic UI 3.1, bez Google Play usluga |
| Procesor | Kirin 990 (7 nm+) |
| CPU | Octa-core (2×2,86 GHz Cortex-A76 i 2×2,09 GHz Cortex-A76 i 4×1,86 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G76 MP16 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 40 MP, f/1.8, 27 mm (široki), 1/1.7", PDAF 8 MP, f/2.4, 80 mm (telefoto), PDAF, Laser AF, OIS, 3x optički zum |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p@30fps, 1080p@960fps, OIS, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.8µm 8 MP, (ultraširoko) |
| Video (prednja kamera) | 32 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/2.8", 0.8µm 8 MP, (ultraširoko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 4200 mAh |
| Punjenje | 40W ožičen, 70% za 30 min (oglašeno) Reverzno ožičeno |
| Boje | Crna, plava, svijetloplava |
| Modeli | OXP-AN00 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!