KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2020
Težina uređaja: 176 g
Dijagonala ekrana: 6,39 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Radna memorija (RAM): 4 GB
Interna memorija: 64 GB
CPU takt max.: 2,20 GHz
Zadnja kamera: 48 MP (f/1.8.)
Selfi kamera: 8 MP (f/2.0.)
Kapacitet baterije: 4.000 mAh
Brzina punjenja: 4.000 W
ANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 04.05.2020 |
| Dimenzije | 159,8 x 76,1 x 8,1 mm |
| Težina | 176 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,39 inča, 100,2 cm 2 (~82,4% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1560 piksela, omjer 19,5:9 (~269 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, EMUI 10.1, bez Google Play usluga |
| Procesor | Kirin 710A (14 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,2 GHz Cortex-A73 i 4×1,7 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G51 MP4 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.8, (široko), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.4, 120˚ (ultrawide) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0 |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 4000 mAh |
| Punjenje | Li-Po 4000 mAh, ne može se ukloniti |
| Boje | Crna, plava |
| Modeli | AKA-L29 |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!