KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2020
Težina uređaja: 144 g
Dijagonala ekrana: 5,45 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Radna memorija (RAM): 2 GB
Interna memorija: 32 GB
CPU takt max.: 2,00 GHz
Zadnja kamera: 8 MP (f/2.0.)
Selfi kamera: 5 MP (f/2.2)
Kapacitet baterije: 3.020 mAh
Brzina punjenja: 3.020 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 04.05.2020 |
| Dimenzije | 146,5 x 70,9 x 8,4 mm |
| Težina | 144 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 5,45 inča, 76,7 cm 2 (~73,8% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1440 piksela, omjer 18:9 (~295 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, Magic UI 3.1, bez Google Play usluga |
| Procesor | Mediatek MT6762R Helio P22 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,0 GHz Cortex-A53 i 4×1,5 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 32GB 2GB RAM |
| Zadnja kamera | 8 MP, f/2.0, (široko), AF |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2 |
| Video (prednja kamera) | 5 MP, f/2.2 |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0 |
| Senzori | Akcelerometar, blizina |
| Baterija | Li-Po 3020 mAh |
| Punjenje | Li-Po 3020 mAh, ne može se ukloniti |
| Boje | Crna, plava, crvena |
| Modeli | DUA-LX9 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!