KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2020
Težina uređaja: 164 g
Dijagonala ekrana: 6,21 "
Rezolucija ekrana: 1.080 px
Radna memorija (RAM): 4 GB
Interna memorija: 64 GB
CPU takt max.: 2,20 GHz
Zadnja kamera: 24 MP (f/1.8.)
Selfi kamera: 8 MP (f/2.0.)
Kapacitet baterije: 3.400 mAh
Brzina punjenja: 10 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 27.04.2020 |
| Dimenzije | 154,8 x 73,6 x 8 mm |
| Težina | 164 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,21 inča, 94,7 cm 2 (~83,1% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (~415 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), EMUI 9.1, Google Play usluge |
| Procesor | Kirin 710F (12 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,2 GHz Cortex-A73 i 4×1,7 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G51 MP4 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM |
| Zadnja kamera | 24 MP, f/1.8, PDAF 8 MP, f/2.4, 120˚ (ultraširoko) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30/60fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS |
| USB | microUSB 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 3400 mAh |
| Punjenje | 10W ožičen |
| Boje | Midnight Black, Phantom Blue |
| Modeli | Oko 180 EUR |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!