KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 09.04.2020. |
| Dimenzije | 157,4 x 73,2 x 7,8 mm |
| Težina | 165 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | OLED |
| Veličina | 6,3 inča, 95,8 cm 2 (~83,2% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~418 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 10, Magic UI 2, bez Google Play usluga |
| Procesor | Kirin 810 (7 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,27 GHz Cortex-A76 i 6×1,88 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G52 MP6 |
| Proširivost memorije | NM (Nano memorija), do 256 GB (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 48 MP, f/1.8, 27 mm (široko), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.4, 17 mm (ultraširoko) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.0, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 16 MP, f/2.0, (široko) |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod displeja, optički), akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 4000 mAh |
| Punjenje | 22,5W ožičen |
| Boje | Crna, plava, zelena |
| Modeli | AQM-AL10, AQM-TL10 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!