KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 01.03.2019 |
| Dimenzije | 157,3 x 75,1 x 8,3 mm |
| Težina | 206 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | AMOLED |
| Veličina | 6,39 inča, 100,2 cm 2 (~84,8% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (~403 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie), EMUI 9 ili Magic UI 2 |
| Procesor | Kirin 980 (7 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,6 GHz Cortex-A76 i 2×1,92 GHz Cortex-A76 i 4×1,8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G76 MP10 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM, 512GB 8GB RAM |
| Zadnja kamera | 16 MP, f/1.8, PDAF 16 MP, f/2.2 24 MP B/W, f/1.8 |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30fps, 720p@480fps |
| Prednja kamera | Ručno iskakanje 16 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/3.06", 1.0µm Ručno iskakanje TOF 3D, (dubina/biometrijski senzor) Ručno iskakanje 2 MP, f/2.4, senzor dubine |
| Video (prednja kamera) | Ručno iskakanje 16 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/3.06", 1.0µm Ručno iskakanje TOF 3D, (dubina/biometrijski senzor) Ručno iskakanje 2 MP, f/2.4, senzor dubine |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, aptX HD, LE |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Face ID, otisak prsta (ispod ekrana, optički), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 3500 mAh |
| Punjenje | 40W ožičen, 50% za 15 min, 85% za 30 min (oglašeno) |
| Boje | Gradient crna, gradijent crvena, gradijent plava |
| Modeli | Oko 600 EUR |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!