KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 01.09.2018. |
| Dimenzije | 160,4 x 76,6 x 7,8 mm |
| Težina | 175 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 3), staklena zadnja strana, aluminijumski okvir |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,5 inča, 103,2 cm 2 (~84,0% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (~397 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 8.1 (Oreo), nadogradiv na Android 9.0 (Pie), EMUI 9.0 |
| Procesor | Kirin 710 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,2 GHz Cortex-A73 i 4×1,7 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G51 MP4 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 64GB 6GB RAM, 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM |
| Zadnja kamera | 20 MP, f/1.8, 27 mm (široka), PDAF 2 MP, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30/60fps, 480fps, stereo zvuk rec. |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/3.06", 1.0µm |
| Video (prednja kamera) | 16 MP, f/2.0, 26 mm (široko), 1/3.06", 1.0µm |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 3750 mAh |
| Punjenje | 10W ožičen |
| Boje | Crna, plava, crvena, ružičasta |
| Modeli | JSN-L22, JSN-L42, JSN-L11, JSN-L21, JSN-L21, JSN-L23, JSN-AL00, JSN-TL00, JSN-AL00a |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!