KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 01.09.2018. |
| Dimenzije | 177,6 x 86,3 x 8,1 mm |
| Težina | 210 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 7,12 inča, 127,8 cm 2 (~83,4% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2244 piksela, omjer 18,7:9 (~350 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 8.1 (Oreo), nadogradiv na Android 9 (Pie), EMUI 9 |
| Procesor | Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 (14 nm) |
| CPU | Octa-core (4×1,95 GHz Kryo 260 Gold i 4×1,8 GHz Kryo 260 Silver) |
| GPU | Adreno 512 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 64GB 4GB RAM, 64GB 6GB RAM, 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM |
| Zadnja kamera | 16 MP, f/2.0, PDAF 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0 |
| Video (prednja kamera) | 8 MP, f/2.0 |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 18W ožičen 5W obrnuto ožičen |
| Boje | Crna, plava, crvena |
| Modeli | ARE-AL00, ARE-L22HN, ARE-AL10 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!