KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2018
Težina uređaja: 164 g
Dijagonala ekrana: 5,99 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Radna memorija (RAM): 3 / 4 GB
Interna memorija: 32 / 64 GB
CPU takt max.: 1,80 GHz
Zadnja kamera: 13 MP (f/2.2.)
Selfi kamera: 8 MP (f/2.0)
Kapacitet baterije: 3.000 mAh
Brzina punjenja: 3.000 W
ANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 01.05.2018 |
| Dimenzije | 158,3 x 76,7 x 7,8 mm |
| Težina | 164 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, aluminij pozadi, aluminijski okvir |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 5,99 inča, 92,6 cm 2 (~76,3% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1440 piksela, omjer 18:9 (~269 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 8.0 (Oreo), EMUI 8 |
| Procesor | Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (14 nm) |
| CPU | Octa-core 1,8 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 506 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 32GB 3GB RAM, 32GB 4GB RAM, 64GB 4GB RAM |
| Zadnja kamera | 13 MP, f/2.2, PDAF 2 MP, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0 |
| Video (prednja kamera) | 8 MP, f/2.0 |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0 |
| Senzori | Otisak prsta (pozadi), akcelerometar, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 3000 mAh |
| Punjenje | Li-Po 3000 mAh, ne može se ukloniti |
| Boje | Crna, crvena, zlatna, plava |
| Modeli | LND-AL30, LND-AL40, AUM-L41, LND-L29, LDN-AL20 |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!