KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediDXOMARK
SPECIFIKACIJE
| Brend | Oppo |
|---|---|
| Datum objave | 23.12.2022 |
| Dimenzije | Rasklopljen: 166,2 x 75,2 x 7,5 mm |
| Težina | 191 g |
| Izrada | Plastični prednji dio (rasklopljen), plastični stražnji dio (rasklopljen), aluminijski okvir |
| Tip | Sklopivi LTPO AMOLED, 120Hz, HDR10+, 1200 nita (HBM), 1600 nita (vrh) |
| Veličina | 6,8 inča, 108,0 cm 2 (~86,4% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2520 piksela, omjer 21:9 (~403 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 13, ColorOS 13 |
| Procesor | Mediatek Dimensity 9000 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3,20 GHz Cortex-X2 i 3×2,85 GHz Cortex-A710 i 4×1,80 GHz Cortex-A510) |
| GPU | Mali-G710 MC10 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 512GB 16GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.8, 23 mm (široko), 1/1.56", 1.0µm, višesmjerni PDAF 8 MP, f/2.2, 112˚, (ultraširoko) |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.4, 22 mm (široko), 1/2.74", 0.8µm, AF |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | br |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, tropojasni |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5) |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, dvostruki žiroskop, dvostruka blizina, kompas, spektar boja |
| Baterija | Li-Po 4300 mAh, ne može se ukloniti |
| Punjenje | 44W žičano, 50% za 23 min (oglašeno) Reverzno ožičeno |
| Boje | Astral crna, mjesečina ljubičasta, zlatna |
| Modeli | CPH2437 |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!