KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Oppo |
|---|---|
| Datum objave | 07.05.2021. |
| Dimenzije | 164 x 75,7 x 8,4 mm |
| Težina | 189,6 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD, 480 nita (tip) |
| Veličina | 6,52 inča, 102,6 cm 2 (~82,7% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 720 x 1600 piksela, omjer 20:9 (~269 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 11, ColorOS 11.1 |
| Procesor | Mediatek Dimensity 700 (7 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,2 GHz Cortex-A76 i 6×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM |
| Kamera | 13 MP, f/2.2, 25 mm (široka), 1/3.06", 1.12µm, PDAF 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, 26 mm (široko) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh, ne može se ukloniti |
| Punjenje | 10W ožičen |
| Boje | Kristalno plava, tinta crna |
| Modeli | CPH2321 |
















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!