KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Oppo |
|---|---|
| Datum objave | 10.05.2021 |
| Dimenzije | 160,3 x 73,8 x 8 mm |
| Težina | 175 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | AMOLED, 430 nita (tip), 800 nita (vršno) |
| Veličina | 6,43 inča, 99,8 cm 2 (~84,4% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~409 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 11, ColorOS 11.1 |
| Procesor | Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 (11 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,0 GHz Kryo 260 Gold i 4×1,8 GHz Kryo 260 Silver) |
| GPU | Adreno 610 |
| Proširivost memorije | microSDXC |
| RAM/ROM | 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM |
| Kamera | 48 MP, f/1.7, 26 mm (široko), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.4, 27 mm (široko), 1/3.06", 1.0µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod displeja, optički), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh, ne može se ukloniti |
| Punjenje | 33W ožičen, 54% za 30 min (oglašeno) |
| Boje | Prizma crna, ponoćno plava |
| Modeli | CHP2219 |
















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!