KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Motorola |
|---|---|
| Datum objave | 01.09.2023 |
| Dimenzije | 161,6 x 73,8 x 8,9 mm |
| Težina | 192 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastično pozadi, plastični okvir |
| SIM | Hibridni Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Zaštita | Vodoodbojni dizajn |
| Tip | IPS LCD, 120Hz |
| Veličina | 6,5 inča, 102,0 cm 2 (~85,5% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~405 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 13 |
| Procesor | Mediatek Dimensity 7020 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,2 GHz i 6×2,0 GHz) |
| GPU | IMG BXM-8-256 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.8 (široko), 0.61µm, PDAF, OIS 8 MP, f/2.2, 118˚ (ultrawide), 1.12µm, AF |
| Karakteristike | LED blic, HDR, panorama |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.4, (široko), 1.0µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Radio | FM radio |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 6000 mAh |
| Punjenje | 33W ožičen, PD3.0, QC3+, 50% za 33 min (oglašeno) Reverzno ožičeno |
| Boje | Ponoćno plava, biserno plava, menta zelena |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!