KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Brend | Motorola |
|---|---|
| Datum objave | 16.08.2021. |
| Dimenzije | 163 x 76 x 8 mm |
| Težina | 185/190 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass 5), aluminijumski okvir, staklena zadnja strana (Gorilla Glass 5) ili zadnja strana od eko kože |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Zaštita | Vodoodbojni dizajn |
| Tip | OLED, 1B boja, 144Hz, HDR10+ |
| Veličina | 6,7 inča, 110,2 cm 2 (~89,0% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 19,5:9 (~385 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 11, planirana nadogradnja na Android 13 |
| Procesor | Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G (7 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3,2 GHz Kryo 585 i 3×2,42 GHz Kryo 585 i 4×1,80 GHz Kryo 585) |
| GPU | Adreno 650 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM |
| Kamera | 108 MP, f/1.9, (široko), 1/1.52", 0.7µm, PDAF 8 MP, f/3.4, 126mm (periskop telefoto), 1.0µm, 5x optički zum, PDAF, OIS 16 MP, f/2.2, 13mm, 119˚ (ultraširoko), 1,0µm |
| Karakteristike | Dual-LED blic, panorama, HDR |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.3, (široko), 0.7µm |
| Video (prednja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/120fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS, BDS, GALILEO |
| Radio | br |
| USB | USB Type-C 3.1, DisplayPort 1.4 |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas |
| Baterija | Li-Po 4500 mAh |
| Punjenje | 30W ožičen |
| Boje | Ponoćno plava, plava veganska koža, prelivajući oblak |
















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!