KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2023
Težina uređaja: 207 g
Dijagonala ekrana: 6,60 "
Rezolucija ekrana: 1.080 px
Radna memorija (RAM): 8 GB
Interna memorija: 128 GB
CPU takt max.: 1,60 GHz
Zadnja kamera: 50 MP (f/1.8.)
Selfi kamera: 8 MP (f/2.0.)
Kapacitet baterije: 5.000 mAh
Brzina punjenja: 22,5 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | ZTE |
|---|---|
| Datum objave | u oktobru 2023. |
| Dimenzije | 165 x 76,1 x 8,3 mm |
| Težina | 207 g |
| Izrada | Staklo sprijeda, plastični okvir, staklo pozadi |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Tip | IPS LCD |
| Veličina | 6,6 inča, 104,9 cm2 (~83,6% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2408 piksela, omjer 20:9 (~400 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 13 |
| Procesor | Unisoc T606 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (2×1,6 GHz Cortex-A75 & 6×1,6 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MP1 |
| Proširivost memorije | microSDXC (namjenski slot) |
| RAM/ROM | 128GB 8GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.8, (široki), PDAF 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Karakteristike | LED blic, HDR, panorama |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS |
| Radio | USB Type-C 2.0 |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, blizina |
| Baterija | Li-Po 5000 mAh |
| Punjenje | 22,5W ožičen |
| Boje | Beach Green, Sunrise Violet, Diamond Black |
















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!