KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
DXOMARK
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 18.01.2024. |
| Dimenzije | 162,5 x 75,8 x 8,9 mm |
| Težina | 225 g ili 229 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, staklena poleđina ili zadnja strana od silikonskog polimera (eko koža) |
| SIM | Nano-SIM, eSIM ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Ekran | LTPO OLED, 1B boja, 120Hz, HDR, 1600 nita (HBM), 5000 nita (vrh) |
| Veličina | 6,8 inča, 112,8 cm 2 (~91,6% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1280 x 2800 piksela, omjer 19,5:9 (~453 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 14, MagicOS 8 |
| Procesor | Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3,3 GHz Cortex-X4 i 3×3,2 GHz Cortex-A720 i 2×3,0 GHz Cortex-A720 i 2×2,3 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Adreno 750 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM, 512GB 16GB RAM, 1TB 16GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.4-2.0, 23 mm (široko), 1/1.3", Laser AF, PDAF, OIS 180 MP, f/2.6, (periskop telefoto), 1/1.49", PDAF, OIS, 2.5x optički zum 50 MP, f/2.0, 13 mm, 122˚ (ultraširoko), 1/2.88", AF |
| Karakteristike | LED blic, HDR, panorama |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS, HDR, 10-bitni video |
| Prednja kamera | 50 MP, f/2.0, 22 mm (široko), 1/2.93", AF TOF 3D, (dubina/biometrijski senzor) |
| Video (prednja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS, BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a) |
| USB | USB Type-C 3.2, DisplayPort 1.2, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, optički), Face ID, akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas, spektar boja |
| Baterija | Li-Po 5600 mAh |
| Punjenje | 80W ožičeni 66W bežični Reverzni bežični 5W obrnuto ožičeni |
| Boje | Crna, zelena, plava, ljubičasta, bijela |
| Modeli | BVL-AN16 |



















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!