KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediSPECIFIKACIJE
| Datum objave | 22.03.2024. |
|---|---|
| Dimenzije | 162,5 x 75,8 x 8,9 mm |
| Težina | 237 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (NanoCrystal Shield), staklena stražnja strana (NanoCrystal Shield), okvir od titanijuma |
| SIM | Nano-SIM, eSIM ili Dual SIM (Nano-SIM, dvostruki stand-by) |
| Zaštita | IP68 otporan na prašinu/vodu (do 1,5m za 30 min) |
| Ekran | LTPO OLED, 1B boja, 120Hz, Dolby Vision, HDR, 1800 nita (HBM), 5000 nita (vrh) |
| Veličina | 6,8 inča, 112,8 cm 2 (~91,6% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1280 x 2800 piksela, omjer 19,5:9 (~453 ppi gustina) |
| Zaštita ekrana | NanoCrystal Shield |
| Operativni sistem | Android 14, MagicOS 8 |
| Procesor | Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3,3 GHz Cortex-X4 i 3×3,2 GHz Cortex-A720 i 2×3,0 GHz Cortex-A720 i 2×2,3 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Adreno 750 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 1TB 24GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.4-2.0, 23 mm (široko), 1/1.3", LiDAR AF, PDAF, OIS 180 MP, f/2.6, (periskop telefoto), 1/1.49", PDAF, OIS, 2.5x optički zum 50 MP, f/2.0, 13 mm, 122˚ (ultraširoko), AF |
| Video (zadnja kamera) | 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS, OIS, HDR, 10-bitni video |
| Prednja kamera | 50 MP, f/2.0, (ultraširoko), AF TOF 3D, (dubina/biometrijski senzor) |
| Video (prednja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE, aptX HD |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS, BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a) |
| Radio | Da |
| USB | br |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, optički), Face ID, akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas, spektar boja |
| Baterija | Si-Ca 5600 mAh |
| Punjenje | 80W ožičeni 66W bežični Reverzni bežični 5W obrnuto ožičeni |
| Boje | Ahat siva, smrznute bobice |
| Modeli | BVL-AN20 |
| Brend | Honor |

















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!