KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2024
Težina uređaja: 199 g
Dijagonala ekrana: 6,80 "
Rezolucija ekrana: 1.080 px
Radna memorija (RAM): 4 GB
Interna memorija: 128 GB
CPU takt max.: 2,20 GHz
Zadnja kamera: 108 MP (f/1.8.)
Selfi kamera: 8 MP (f/2.0.)
Kapacitet baterije: 5.330 mAh
Brzina punjenja: 35 W
ANTUTU
DXOMARK
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 12.04.2024. |
| Dimenzije | 166,7 x 76,5 x 8,2 mm |
| Težina | 199 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Ekran | IPS LCD, 90Hz, 850 nita (vrh) |
| Veličina | 6,8 inča, 111,3 cm 2 (~87,3% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2412 piksela, omjer 20:9 (~389 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 13, Magic OS 7.2 |
| Procesor | Mediatek Dimensity 6020 (7 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,2 GHz Cortex-A76 i 6×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 128GB 4GB RAM |
| Kamera | 108 MP, f/1.8, (široko), PDAF 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, (dubina) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP, f/2.0, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, kompas |
| Baterija | Li-Po 5330 mAh |
| Punjenje | 35W ožičen |
| Boje | Emerald Green, Midnight Black |



















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!