KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
DXOMARK
UPOREDI CIJENE I DOSTUPNE PONUDE
SPECIFIKACIJE
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Datum objave | 26.09.2024. |
| Dimenzije | 162,4 x 75,7 x 8 mm |
| Težina | 190 g |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Zaštita | IP64 otporan na prašinu i vodu |
| Tip | OLED, 120Hz, HDR10+, 2100 nita (vrh) |
| Veličina | 6,67 inča, 107,4 cm 2 (~87,4% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija | 1080 x 2400 piksela, omjer 20:9 (~395 ppi gustina) |
| Zaštita ekrana | Corning Gorilla Glass 5 |
| Operativni sistem | Android 14, HyperOS |
| Procesor | Mediatek Dimensity 7025 Ultra (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2,5 GHz Cortex-A78 i 6×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | IMG BXM-8-256 |
| Proširivost memorije | Nespecificirano |
| RAM/ROM | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.5, (široko), 1/1.96", 0.8µm, PDAF, OIS 2 MP, f/2.4, (makro) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 16 MP |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, kompas |
| Baterija | 5110 mAh |
| Punjenje | 45W ožičen |
| Boje | Crna, bijela, zelena |




















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!