KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediGodina objave: 2024
Težina uređaja: 199 g
Dijagonala ekrana: 6,60 "
Rezolucija ekrana: 720 px
Osvježavanje ekrana: 90 Hz
Radna memorija (RAM): 4 GB
Interna memorija: 128 GB
CPU takt max.: 1,60 GHz
Zadnja kamera: 50 MP (f/1.9.)
Selfi kamera: 5 MP (f/2.4.)
Kapacitet baterije: 5.000 mAh
Brzina punjenja: 10 W
SPECIFIKACIJE
| Brend | ZTE |
|---|---|
| Datum objave | 28.02.2024. |
| Dimenzije | 163,6 x 74,9 x 8,6 mm |
| Težina | 199 g |
| Izrada | Plastika |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Tip ekrana | IPS LCD, 90Hz |
| Veličina | 6,6 inča, 104,6 cm 2 (~85,4% omjer ekrana i tijela) |
| Rezolucija ekrana | 720 x 1612 piksela, omjer 20:9 (~267 ppi gustina) |
| Operativni sistem | Android 13 |
| Procesor | Unisoc SC9863A (28 nm) |
| CPU | Octa-core (4×1,6 GHz Cortex-A55 i 4×1,2 GHz Cortex-A55) |
| GPU | IMG8322 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički slot za SIM) |
| RAM/ROM | 128GB 4GB RAM |
| Kamera | 50 MP, f/1.9, (široko), PDAF + pomoćni objektiv |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.4, (široko) |
| Video (prednja kamera) | 720p@30fps |
| Zvučnik | Da, Ultra-glasan zvučnik |
| 3.5 mm priključak | Da, duple utičnice |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar |
| Baterija | 5.000 mAh |
| Punjenje | 10W ožičen |
| Boje | Žuta, crvena |
















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!