KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
UPOREDI CIJENE I DOSTUPNE PONUDE
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 18.08.2025. |
| Dimenzije | 164,4 x 77,9 x 7,5 mm |
| Težina | 192 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass Victus), plastični okvir, stražnja strana od staklenih vlakana |
| SIM | Nano-SIM, Nano-SIM + eSIM, Nano-SIM + Nano-SIM |
| Zaštita | IP54 zaštita od prašine i otpornost na vodu (prskanje vode) |
| Tip ekrana | Super AMOLED, 90Hz, 800 nita (HBM) |
| Veličina | 6,7 inča, 110,2 cm² ( ~86,0% odnos ekrana i tijela) |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (gustoća ~385 ppi) |
| Zaštita ekrana | Corning Gorilla Glass Victus, Mohsov nivo 5 |
| Operativni sistem | Android 15, do 6 glavnih Android nadogradnji, One UI 7 |
| Procesor | Exynos 1330 (5 nm) |
| CPU | Osmojezgreni (2×2,4 GHz Cortex-A78 i 6×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G68 MP2 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički SIM utor) |
| RAM/ROM | 128 GB 4 GB RAM-a, 128 GB 6 GB RAM-a, 128 GB 8 GB RAM-a, 256 GB 8 GB RAM-a |
| Kamera | 50 MP, f/1.8, (širokougaoni), 1/2.76", 0.64µm, AF, OIS, 5 MP, f/2.2, (ultraširokougaoni), 1/5.0", 1.12µm, 2 MP, f/2.4, (makro) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps, žiroskopski EIS |
| Prednja kamera | 13 MP, f/2.0, (širokougaoni), 1/3.1", 1.12µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| USB | USB tip-C 2.0 |
| Senzori | Otisak prsta (bočno montiran), akcelerometar, žiroskop, senzor blizine, kompas |
| Baterija | 5.000 mAh |
| Punjenje | 25W žičano |
| Boje | Crna, siva, plava |
| Modeli | SM-A176B, SM-A176B/DS |



























Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Komentari