KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Datum objave | 11.09.2025. |
| Dimenzije | 164,4 x 77,9 x 7,5 mm |
| Težina | 192 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Gorilla Glass Victus), plastični okvir, stražnja strana od staklenih vlakana |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Zaštita | IP54 zaštita od prašine i otpornost na vodu (prskanje vode) |
| Tip ekrana | Super AMOLED, 90Hz, 1100 nita (HBM) |
| Veličina | 6,7 inča, 110,2 cm² ( ~86,0% odnos ekrana i tijela) |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2340 piksela, omjer 19,5:9 (gustoća ~385 ppi) |
| Zaštita ekrana | Corning Gorilla Glass Victus |
| Operativni sistem | Android 15, do 6 glavnih Android nadogradnji, One UI 7 |
| Procesor | Exynos 1330 (5 nm) |
| CPU | Osmojezgreni (2×2,4 GHz Cortex-A78 i 6×2,0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G68 MP2 |
| Proširivost memorije | microSDXC (koristi zajednički SIM utor) |
| RAM/ROM | 128 GB 4 GB RAM-a / 128 GB 6 GB RAM-a |
| Kamera | 50 MP, f/1.8, (širokougaoni), 1/2.76", 0.64µm, AF, OIS, 5 MP, f/2.2, (ultraširokougaoni), 1/5.0", 1.12µm, 2 MP, f/2.4, (makro) |
| Video (zadnja kamera) | 1080p@30fps, žiroskopski EIS |
| Prednja kamera | 13 MP, f/2.0, (širokougaoni), 1/3.1", 1.12µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30fps |
| Zvučnik | Da |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| USB | USB tip-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (bočno montiran), akcelerometar, žiroskop, kompas, Virtualno očitavanje blizine |
| Baterija | Litijum-jonska 5.000 mAh |
| Punjenje | 25W žičano |
| Boje | Crna, ljubičasta |
| Modeli | SM-E176B/DS |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!