KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 22.12.2025. |
| Dimenzije | 163 x 78 x 6,8 mm |
| Težina | 209 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Kunlun Glass), okvir od legure aluminijuma, stražnja strana od ojačanih plastičnih vlakana |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Zaštita | IP68/IP69 otporan na prašinu i vodu (visoki pritisak vodenih mlazova; mogućnost uranjanja do 2m tokom 30 minuta) |
| Tip ekrana | LTPO OLED, 1B boja, HDR Vivid, 120Hz, 2160Hz PWM, 4000 nita (vrhunsko) |
| Veličina | 6,84 inča, 115,0 cm² (~90,4% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija ekrana | 1320 x 2856 piksela, odnos 19,5:9 (gustoća ~460 ppi) |
| Zaštita ekrana | Kunlun Glass |
| Operativni sistem | HarmonyOS 6.0 |
| Procesor | Kirin 9010S |
| CPU | – |
| GPU | – |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB, 512GB, 1TB |
| Kamera | 50 MP, f/1.4-4.0, 24mm (širokougaoni), PDAF, OIS / 50 MP, f/2.2, 88mm (periskop telefoto), PDAF, OIS, 3.7x optički zum / 50 MP, f/2.2, 13mm, 118˚ (ultraširokougaoni), AF |
| Video (zadnja kamera) | 4K, 1080p, gyro-EIS, HDR Vivid |
| Prednja kamera | 50 MP, f/2.0, (ultraširokougaoni), 1/2.5", Dual Pixel PDAF |
| Video (prednja kamera) | 4K, 1080p, gyro-EIS, HDR Vivid |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, L2HC (320-960 kbps HD audio) |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a+B2b), GALILEO (E1+E5a+E5b), QZSS (L1+L5), NavIC |
| USB | USB tip-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, optički), akcelerometar, žiroskop, kompas, virtuelni senzor blizine |
| Baterija | 6.500 mAh |
| Punjenje | 100W žičano, SCP, UFCS, PD, PPS, QC / 50W bežično / 7.5W reverzno bežično / 5W reverzno žičano |
| Boje | Crna, bijela, ljubičasta, zelena |
| Modeli | SLY-AL00 |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!