KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Huawei |
|---|---|
| Datum objave | 22.12.2025. |
| Dimenzije | 163 x 78 x 6,9 mm |
| Težina | 202 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, okvir od legure aluminijuma, aluminijumska stražnja strana |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Zaštita | IP65 otporan na prašinu i vodu (nizak pritisak vodenih mlazova) |
| Tip ekrana | LTPO OLED, 1B boja, HDR Vivid, 120Hz, 2160Hz PWM, 4000 nita (vrhunsko) |
| Veličina | 6,84 inča, 115,0 cm² (~90,4% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija ekrana | 1320 x 2856 piksela, odnos 19,5:9 (gustoća ~460 ppi) |
| Zaštita ekrana | Aluminosilikatno staklo (samo 256GB); Kunlun Glass izdanje |
| Operativni sistem | HarmonyOS 6.0 |
| Procesor | Kirin 9010S |
| CPU | – |
| GPU | – |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB, 512GB |
| Kamera | 50 MP, f/1.8, 24mm (širokougaoni), PDAF, OIS / 12 MP, f/2.4, 69mm (telefoto), PDAF, OIS, 3x optički zum / 13 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultraširokougaoni), AF |
| Video (zadnja kamera) | 4K, 1080p, gyro-EIS, HDR Vivid |
| Prednja kamera | 50 MP, f/2.0, (ultraširokougaoni), 1/2.5", Dual Pixel PDAF |
| Video (prednja kamera) | 4K, 1080p, gyro-EIS, HDR Vivid |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, L2HC (320-960 kbps HD audio) |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a+B2b), GALILEO (E1+E5a+E5b), QZSS (L1+L5), NavIC |
| USB | USB tip-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, optički), akcelerometar, žiroskop, kompas, virtuelni senzor blizine |
| Baterija | 6.500 mAh |
| Punjenje | 100W žičano, SCP, UFCS, PD, PPS, QC / 5W reverzno žičano |
| Boje | Crna, bijela, ljubičasta, zelena |
| Modeli | KLE-AL00U |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!