KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Datum objave | 18.12.2025. |
| Dimenzije | 163.6 x 78.1 x 8 mm |
| Težina | 210 g |
| Izrada | Staklena prednja strana (Victus 2), plastična ili eko koža stražnja strana, plastični okvir |
| SIM | Nano-SIM + eSIM ili Dual Nano-SIM |
| Zaštita | IP68/IP69K otporan na prašinu i vodu (do 1.5m za 30 min), otporan na pad do 2.5m |
| Tip ekrana | AMOLED, 68B boja, 120Hz, 3840Hz PWM, HDR10+, Dolby Vision, 3200 nita (vrhunsko) |
| Veličina | 6,83 inča, 114.5 cm2 (~89,7% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija ekrana | 1280 x 2772 piksela, odnos 19,5:9 (gustoća ~447 ppi) |
| Zaštita ekrana | Corning Gorilla Glass Victus 2, Mohs nivo 5 |
| Operativni sistem | Android 15, HyperOS 2 |
| Procesor | Mediatek Dimensity 7400 Ultra (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2.6 GHz Cortex-A78 & 4×2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 512GB 8GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Kamera | 200 MP, f/1.7, 23mm (širokougaoni), 1/1.4", 0.56µm, PDAF, OIS / 8 MP, f/2.2, 15mm, 120° (ultraširokougaoni) |
| Video (zadnja kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS, OIS |
| Prednja kamera | 20 MP, f/2.2, 25mm (širokougaoni), 1/4.0", 0.7µm |
| Video (prednja kamera) | 1080p@30/60fps |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima (Dolby Atmos) |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GALILEO, GLONASS, QZSS, BDS |
| USB | USB tip-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, optički), akcelerometar, žiroskop, kompas, senzor blizine |
| Baterija | 6.580 mAh |
| Punjenje | 45W žičano / 22.5W reverzno žičano |
| Boje | Crna, Glečer plava, Maglovito ljubičasta, Titanijum |
| Modeli | 25060RABDG, 25080RABDG |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!