KLJUČNE SPECIFIKACIJE
UporediANTUTU
SPECIFIKACIJE
| Brend | Honor |
|---|---|
| Datum objave | 24.11.2025. |
| Dimenzije | 155.8 x 74.2 x 7.8 mm |
| Težina | 198 g |
| Izrada | Staklena prednja strana, aluminijumski okvir |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Zaštita | IP68/IP69K otporan na prašinu i vodu (do 1.5m za 30 min) |
| Tip ekrana | AMOLED, 1B boja, 120Hz, 3840Hz PWM, HDR Vivid, 6000 nita (vrhunsko) |
| Veličina | 6,55 inča, 105,4 cm2 (~91,2% odnos ekrana i tela) |
| Rezolucija ekrana | 1264 x 2736 piksela, odnos 19,5:9 (gustoća ~460 ppi) |
| Zaštita ekrana | Aluminosilikatno staklo |
| Operativni sistem | Android 16 / MagicOS 10 |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1×3.21 GHz Cortex-X4 & 3×3.0 GHz & 2×2.8 GHz & 2×2.0 GHz) |
| GPU | Adreno 825 |
| Proširivost memorije | Ne |
| RAM/ROM | 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM, 512GB 16GB RAM |
| Kamera | 200 MP, f/1.9, (širokougaoni), 1/1.4", PDAF, OIS / 12 MP, f/2.2, 117° (ultraširokougaoni), AF |
| Video (zadnja kamera) | 4K, 1080p, gyro-EIS, OIS |
| Prednja kamera | 50 MP, f/2.0, (širokougaoni) |
| Video (prednja kamera) | 4K, 1080p, gyro-EIS |
| Zvučnik | Da, sa stereo zvučnicima |
| 3.5 mm priključak | Ne |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dvopojasni, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, aptX Lossless, LHDC 5 |
| Pozicioniranje | GPS (L1+L5), GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| USB | USB tip-C 2.0, OTG |
| Senzori | Otisak prsta (ispod ekrana, optički), akcelerometar, žiroskop, senzor blizine, kompas |
| Baterija | 8.000 mAh |
| Punjenje | 80W žičano / 5W reverzno žičano |
| Boje | Crna, Srebrna, Plava, Ružičasta |
| Modeli | MEY-AN00 |


















Ova forma za komentare je zaštićena antispam sistemom. Komentari su namijenjeni isključivo za konkretan model proizvoda. Nije dozvoljeno psovanje, vrijeđanje, lične poruke, reklame i slično. Sistem bilježi vašu IP adresu, pa će svako kršenje pravila rezultovati trajnom zabranom upisa komentara. Napišite vaše iskustvo ili zatražite mišljenje od iskusnijih korisnika.
Ostavite komentar
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!